OBAVIJEST O prikupljanju električnog i elektroničkog otpada (EE) i guma

OPĆINA ŠTRIGOVA

Komunalno redarstvo

OBAVIJEST

O prikupljanju električnog i elektroničkog otpada (EE) i guma

 

Obavještavaju se mještani Općine Štrigova da će se prikupljanje  vršiti u

subotu 26.10.2013. od 8 do 14 sati u:

  1. ŠTRIGOVA ( kod društvenog doma) – elektronički otpad i gume
  2. ŽELEZNA GORA (zeleni  otok) – samo gume

 

Otpad se preuzima besplatno uz prisutnost ovlaštene osobe koncesionara, utovaruje u motorno vozilo te se nakon završetka prikupljeni otpad otprema na zbrinjavanje sukladno Zakonu o otpadu.U EE spadaju:veliki i mali kućanski uređaji, oprema informatičke tehnike (IT) i oprema za telekomunikacije, oprema široke potrošnje, rasvjetna oprema, električni i elektronički aparati (osim velikih nepokretnih industrijskih alata), igračke, oprema za razonodu i sportska oprema, medicinski uređaji (osim inplantiranih uređaja) i drugi EE. Jednostavno rečeno „Sve što je na struju“.

 

Prikupljaju se sve vrste guma (unutarnje i vanjske) od bicikla, motora, osobnog auta, traktora, kamiona, bagera itd.

 

„Mislite globalno, djelujte lokalno“ – Za kvalitetnu zaštitu okoliša Općine Štrigova odgovorni smo svi, zato doprinesimo pojedinačno i pridružimo se ovoj akciji.

KOMUNALNI REDAR

Vid Marčec, ing.polj., spec.zaštite okoliša, v.r.

 

 

 

 

OPĆINA ŠTRIGOVA

Komunalno redarstvo

OBAVIJEST

O prikupljanju električnog i elektroničkog otpada (EE) i guma

 

Obavještavaju se mještani Općine Štrigova da će se prikupljanje  vršiti u

subotu 26.10.2013. od 8 do 14 sati u:

  1. ŠTRIGOVA ( kod Društvenog doma) – elektronički otpad i gume
  2. ŽELEZNA GORA (zeleni  otok) – samo gume

 

Otpad se preuzima besplatno uz prisutnost ovlaštene osobe koncesionara, utovaruje u motorno vozilo te se nakon završetka prikupljeni otpad otprema na zbrinjavanje sukladno Zakonu o otpadu.U EE spadaju:veliki i mali kućanski uređaji, oprema informatičke tehnike (IT) i oprema za telekomunikacije, oprema široke potrošnje, rasvjetna oprema, električni i elektronički aparati (osim velikih nepokretnih industrijskih alata), igračke, oprema za razonodu i sportska oprema, medicinski uređaji (osim inplantiranih uređaja) i drugi EE. Jednostavno rečeno „Sve što je na struju“.

 

Prikupljaju se sve vrste guma (unutarnje i vanjske) od bicikla, motora, osobnog auta, traktora, kamiona, bagera itd.

 

„Mislite globalno, djelujte lokalno“ – Za kvalitetnu zaštitu okoliša Općine Štrigova odgovorni smo svi, zato doprinesimo pojedinačno i pridružimo se ovoj akciji.

KOMUNALNI REDAR

Vid Marčec, ing.polj., spec.zaštite okoliša, v.r.